Archive for Maj, 2017


Dobierz ubranie do okazji

Maj 20th, 2017

Jeśli w dalszym ciągu zastanawiasz się, jakie ubranie najlepiej do ciebie pasuje powinieneś koniecznie wziąć pod uwagę specjalne propozycje katalogowe. W istocie tylko odpowiednie podpowiedzi mogą nakierować nas na właściwe podejmowanie decyzji w tym kierunku. Każdy z nas ma jakieś swoje propozycje, które sprawdzają się mniej lub bardziej, a tym czasem może nagle się okazać, że jest to absolutna pomyłka, z uwagi na to, że w innej aranżacji będziemy prezentować się w stu procentach. Niekiedy tak też się dzieje. Moda zmienia się bardzo szybko. Zmieniają się wizerunki kobiet, zmienia się cera, figura, wszystko. Warto wiedzieć jak najlepiej się ubrać, aby móc nie tylko pokazać to, co w nas najlepsze, ale przy okazji zakryć to, co nas w jakimś stopniu szpeci. Odpowiednia okazja wymusza na nas założenie odpowiedniej kreacji. Nie zawsze mała czarna jest odpowiednia. Czasami trzeba pokusić się o nieco dłuższą sukienkę, balową. Na pewno warto czasami podjąć takie ryzyko, pamiętając przy tym o odpowiednim makijażu.

Rady i porady ludzi odpowiedzialnych za wizerunek

Maj 16th, 2017

Styliści, osoby, o których jeszcze kilka lat temu mało kto słyszał. A teraz tak naprawdę są wszędzie. Ich znaczenie w społeczeństwie wzrosło. Jest to zasługa między innymi mediów oraz polskich projektantów, modelek czy fotografów, którzy zyskali uznanie poza granicami naszego kraju. Niedawno nikt za bardzo nie zwracał uwagi na swój wygląd i nie przejmował się swoim wizerunkiem. A na wykreowanie swojego stylu nie poświęcał dużo czasu. Teraz to się zmieniło. Nie tylko moda jest dostępna dla ludzi z grubym portfelem, ale modne nawet stało się kupowanie w sklepach z używaną odzieżą. A styliści, których możemy oglądać w różnych programach telewizyjnych również chwalą i promują takie rozwiązania. Dzięki nim możemy poznać różne przydatne w życiu triki. Czyli jak kobiety mogą wykorzystać koszule męskie albo, że noszenie męskich butów przez nie również nie jest złe. Styliści chętnie dzielą się swoją wiedzą. A trzeba przyznać, że ją posiadają. Osoba, która ma już swój styl i nie brakuje jej pomysłów na siebie również będzie zadowolona z rad specjalistów.

Styl pięknej Marylin Monroe

Maj 6th, 2017

Mówiąc o modzie, urodzie, a także stylu warto jest wspomnieć kilka słów na temat postaci, ikony stylu – amerykańskiej aktorki Marylin Monroe. Być może nie cieszyła się ona zbyt długo swoim szczęśliwym życiem. Jednak udało się jej zaistnieć na tyle, by około pięćdziesięciu lat po jej nieszczęśliwej śmierci, mówiono o niej z wielką sympatią, ciepłem i innymi miłymi uczuciami. To ona powiedziała, że pieniądze szczęścia nie dają, ale zakupy już tak. Z pewnością miała coś w sobie ze zwykłej kobiety, która lubiła zakupy, nowe ciuchy, sukienki, a także nieco droższe bibeloty – diamenty, prawdziwe kamienie i tym podobne. Marylin nie odpowiada wzorcom współczesnej kobiety idealnej jaką przedstawiają dziś w mediach. Była ona niewysoka, normalnej wagi. Wtedy uznawano ją za seksbombę. Dziś seksbombami nazywa się zupełnie inne kobiety niż Marylin. Każdego dnia była zadbana, piękna, zabawna, ubrana w najmodniejsze sukienki i inne ciuchy. Bardzo często pozowała do zdjęć z piękną i zarówno drogą biżuterią.