Posts Tagged ‘modne obuwie na wiosnę damskie’

Biżuteria ręcznie robiona

Biżuteria jest bardzo ważnym dodatkiem w garderobie każdej kobieta. Część z nas właśnie dzięki odpowiedniej biżuterii może wyrazić siebie oraz swój charakter i estetykę. Na polskim rynku możemy znaleźć naprawdę wiele ciekawej biżuterii w różnych kategoriach cenowych. Najdroższa jest oczywiście ta dostępna w salonach jubilerskich.  Kolczyki wykonane ze złota mogą kosztować od dwustu złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Nie każdy z nas przepada jednak za poważną i elegancką biżuterią. W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszy się biżuteria ręcznie robiona. Jest ona nie tylko o wiele tańsza, niż ta dostępna w salonach jubilerskich, ale przede wszystkim cechuje się o wiele większą różnorodnością. Oczywiście biżuteria ręcznie robiona może być również droższa od tej z salonów, jeśli firma specjalizuje się w wykonywaniu biżuterii z drogich surowców, jak złoto, czy kamienie szlachetne. Ta wykonana z kamieni naturalnych oraz korali jest jednak tańsza, więc i bardziej dla wszystkich dostępna.

Witaj! Nazywam się Izabela Berezowska i jestem stylistką modową. Bloga prowadzę w formie hobby. Znajdziesz tutaj artykuły modowe i także recenzje kosmetyków. Jeśli Ci się podoba to zapraszam do zostawienia komentarza.

Kobieta na tropie mody

Seksowne dodatki, które jeszcze bardziej wpływają na wizerunek kobiety na pewno podobają się zwłaszcza męskiej części. Niekiedy kobieta, która ma idealne warunki do tego, aby pokazywać modę w pełni może mieć pewne obawy względem najnowszych trendów opierających się na nagości, która przecież od dłuższego czasu jest eksponowana. Wszystko opiera się o wydekoltowane bluzeczki, czy krótkie spódnice. Także spodnie bywają znacznie bardziej opięte. Na pewno wiele pań skupia się na modzie, która jest dekoracyjna także, na co dzień. Dominują dość obszerne sweterki, które można nosić na wiele sposobów. Bardzo zgrabnie prezentują się młodzieżowe propozycje bluzek, które pozostają uwarunkowane ściągniętym rękawem z jednego ramienia. Nie każda kobieta może pozwolić sobie na takie stylizacje, dlatego można zachować także pełen styl na podstawie golfu, do którego dobierzemy odpowiednie dodatki w postaci bolerka, czy może bardziej wypracowanego stylu biżuteryjnego. Odpowiednia bransoleta czy naszyjnik, lub też ozdobna apaszka może zdziałać cuda w dziedzinie mody.